نمونه پورتفولیو معماری برای پذیرش - دانلود رایگان پورتفولیو معماری

تاریخ درج: 1399/01/25

دانلود رایگان پورتفولیو معماری

 

در این مقاله نمونه هایی از پورتفولیو دانشجویان معماری که برای پذیرش از دانشگاهای مطرح معماری دنیا اقدام کرده اند، برای دانلود قرار میدهیم.پورتفولیو معماری مجموعه ای از تصاویر و نمونه کارهایی است که دانشجویان معماری برای اپلای به استاید مورد نظر ارسال میکنند تا آنهای با دانشجویان بیشتر آشنا شوند.
 


نمونه پورفولیو معماری اول

 

نمونه پورفولیو معماری

 

دانلود نمونه پورتفولیو معماری اول


انجام پورتفولیو معماری

برای دریافت مشاوره رایگان از طریق واتس آپ با ما همراه باشید
 


نمونه پورفولیو معماری دوم

 

نمونه پورفولیو معماری دوم

 

دانلود نمونه پورتفولیو معماری دوم


نمونه پورفولیو معماری سوم

 

نمونه پورفولیو معماری سوم

 

دانلود نمونه پورتفولیو معماری سوم


نمونه پورفولیو معماری چهارم

 

نمونه پورفولیو معماری چهارم

 

دانلود نمونه پورتفولیو معماری چهارم

مقالات مشابه


بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی

اگه از اول تو کشور خودت باشی و تصمیم به مهاجرت تحصیلی داری و تمام کشورها از ژاپن گرفته تا فرانسه و آرژانتین و استرالیا رو بخوای به عنوان یه گزینه برای مهاجرت تحصیلی انتخاب کنی، خب قطعا زمان خیلی زیادی می‌بره تا بخوای اطلاعات موثقی رو در مورد همه این کشورها،اینکه بهترین کشور برای مهاجرت کدام هست و نحوه ورود بهشون و پروسه اقامت چگونه طی میشه. بماند که یه جایی مث کانادا و یا امریکا شرایط و قوانین استان با استان فرق می‌کنه.

جزئیات بیشتر
نکات طلایی برای اپلای در رشته معماری!

معماری در خارج از کشور : تحصیل در رشته ی معماری در خارج از کشور، یکی از راه های تحصیلی است که دانشجویان بین المللی از آن برای مهاجرت به کشوری که در زمینه تدریس این رشته، قوی عمل می کند، استفاده می کنند. برای تحصیل در رشته ی معماری در خارج از کشور، معمولا بورسیه هایی برای دانشجویان در نظر گرفته می شود که میزان و شرایط تعلق گرفتن آن، به نسبت دانشگاه و کشور مورد نظر دانشجو متغیر می باشد.

جزئیات بیشتر